Bydlete kdekoliv snadno a rychle

6. 12. 2018 Od Off

Mít vlastní bydlení je luxus, který si každý nemůže dovolit. Stavba domu je náročná a vyčerpávající a to i v případě, že si dům necháte postavit. Jenomže to stojí v dnešní době miliony a získat tak velké hypotéky je v dnešním světě problém. Naštěstí je zde způsob, jak můžete bydlet snadno a rychle a to bez většího úsilí. Postavíme vám dům nový a krásný. Plný svěžesti čistoty a luxusu. I takovýto objekt nemusí stát víc, jak garsonka někde ve městě. Postavit jej navíc můžete naprosto kdekoliv. Stačí vlastnit pozemek nebo si jej koupit.

mobilní dům

  • Mobilheim je speciální obydlí, které se může pyšnit svou krásou. Speciální je v tom, že nestojí deset milionů, takže je to bydlení, na které dosáhne každý. Navíc vám celý objekt postavíme a v případě potřeby i vybavíme.
  • Jsme schopni zajistit také financování pomocí společnosti Essox.
  • Využít můžete i našeho konfigurátoru. Díky němu si domek můžete zasadit do prostředí, ve kterém byste se chtěli nacházet. Můžete jej postavit na pláž nebo třeba k lesu. Obydlí je vhodné na jakýkoliv pozemek.

Vlastnosti a použití

Některé objekty dokonce mohou získat číslo popisné a stát se díky tomu plnohodnotnými domy. Bydlet v nich i bez čísla popisného však můžete v létě i v zimě. Některé druhy jsou celoroční, čili vhodné pro obývání po celý rok. Jiné můžete využít na rekreaci například místo chaty na zahradě. Vhodné také jako přenosné bydlení, jako obývací prostory pro jedince ale i celé rodiny, můžete objekt využít na práci či zábavu, dokonce i k podnikání či jako náhradní kancelář. Stačí si vybrat typ a velikost, jakou si představujete.

interirér

Mít vlastní bydlení je představa, o které často sníme. Může se stát skutečností, stačí jen trochu chtít. Celý objekt vytvoříme na vaše přání, vyrobíme ho úplně nový a krásný. Samozřejmostí je profesionální přeprava. Zajistíme odborný převoz a také spolehlivé a kvalitní ustavení na místě určení tedy přímo až na vaší parcele nebo pozemku.