Těšíte se na léto?

23. 10. 2023 Od Off


Koupaliště je v době vysokých letních teplot velmi oblíbeným místem mnoha lidí, kteří tam chodí prakticky denně. Je potřeba se řídit otevírací dobou, a také je nutné počítat s tím, že někteří návštěvníci budou mít nižší standardy hygieny než vy. Když člověk někam jde, musí tak trochu počítat s tím že ne vždycky budou všichni fajn. I to je jeden z mnoha důvodů, proč si část lidí pořídila svůj vlastní bazén. Pokud bydlíte v domě se zahradou a máte dost volného místa, můžete mít bazén i vy.

dno bazénu

Mezi nejprodávanější typ patří obdélníkové bazény, které vyrábíme v mnoha rozměrech. Naše bazény jsou vyrobeny z vysoce kvalitního plastu, který byl vyvinut speciálně pro výrobu bazénů. Jestli chcete opravdu kvalitní bazén který odolá vlivům počasí, je to právě tento typ bazénu. Můžete si vybrat mezi zapuštěným a volně stojícím bazénem. Pokud máte rádi čistý vzhled, vyberte si zapuštěný bazén, pod který je ale nutné připravit otvor, kam se bazén vsadí.

Mít doma vlastní bazén je skvělé, protože si budete moct jít zaplavat kdykoliv budete chtít. Abyste se vyhnuli frontám na koupalištím v příští koupací sezoně, vyberte si svůj nový bazén ještě teď. Termíny na realizaci bazénu na klíč se nám plní na příští rok už teď, takže máte ideální příležitost užít si koupání ve svém vlastním bazénu, zarezervujte si termín.

žena v bazénu

Podívejte se na bazény které vyrábíme, určitě mezi nimi najdete velikost i tvar ideální pro vaše potřeby. Pokud nevíte jakou velikost zvolit, na našem webu najdete spoustu tipů a rad jak zvolit velikost tak, aby byl pro vás byl vybraný bazén velikostně tak akorát. Záleží totiž na tom, kolik lidí v něm bude najednou maximálně a také zda se v něm bude jen plavat nebo si jen užívat chladnější vodu.

Už se nebudete muset tlačit na koupališti s desítkami cizích lidí, ale budete si moct užívat soukromí vašeho vlastního bazénu.