Vychutnejte si pohodu s třebíčskou whisky

14. 5. 2021 Od Off

Pokud navštívíte starobylé město Třebíč, kde mnoho jeho památek patří pod světového a přírodního bohatství UNESCO, tak budete velmi mile překvapeni, jak je toto město krásně upravené, čisté a příroda v jeho okolí s řekou Jihlava, je opravdu krásná.

V Třebíči si můžete posedět nejenom v překrásné „restauraci LIHOVAR“, která vám nabídne nejenom příjemné posezení, ale především velmi chutné menu a lahodné pití ve velkém výběru. Z našich specialit v alkoholickém sortimentu si můžete vychutnat i třebíčskou whisky Lihovarek nebo tři speciály piva, které jsou vařené v třebíčskem CENTRUM LIHOVARU.

třebíčská_whisky

Pokud Třebíč nenavštívíte, naše firma vám na svých webových stránkách nabízí pro pohodu jednu z nejlepších – českou 40% třebíčskou whisky s etiketou, TREBITSCH Czech Single Malt Whisky, která se nechává vyzrát na Vysočině. V panenských dubových sudech. Má skutečně osobitou chuť, protože díky jemnému nakouření rašelinou pouze z ječného sladu z Moravy je naředěná nejkvalitnější pramenitou vodou. Má přirozenou sladkost, je vyrobená naprosto bez umělých sladidel a konzervačních látek. Když k ní přivoníte, ucítíte jemnou vůni vanilky, karamelu i ovoce. Všechny tyto jemné vůně jsou dokonale vyvážené, podtrhuje je ještě nádech dubového dřeva.

Milovníci whisky většinou upřednostňují tu tradiční – skotskou či irskou, kanadskou a mnoho jiných, které jsou samozřejmě jedny z nejlepších. Každý, kdo má whisky rád, tak jak například kvalitní jednopruhovou slivovici, tak se zastává té, která mu chutná.

whisky pohoda

Ale proč neochutnat tu naši českou třebíčskou whisky? Ochutnejte a věříme, že potvrdíte, že i když je „jiná“ než ty tradiční, je v každém případě čistá, při výrobě je zachováno přesně to, jak má být, proto si zaslouží o ni říci, že je košer. Věříme, že vám bude chutnat.

Možná za několik let, až se stane i česká třebíčská whisky tradicí (jako například pravá jednodruhová moravská slivovice), tak mezi milovníky tato whisky bude mít své čestné místo.