Proč si nedopřát dokonalost?

27. 1. 2019 Od Off

Čím dokonaleji zařízený byt či dům máte, tím spíše vám v něm dříve či později začnou vadit i detaily, jež majitelům starších domů či bytů nejednou unikají. Protože kdo má zařízení ‚každý pes jiná ves‘ nebo kdo toto třeba zdědil po rodičích, nejednou nepostřehne maličkosti, jež u dokonalých domácností kazí dojem.
Věřte, že takových celkový dojem kazících detailů existuje celá plejáda. A patří mezi ně i taková zdánlivá banalita jako jsou elektroinstalační prvky. Čím mám na mysli zásuvky a vypínače.

elektriky

Jistě znáte ty klasické. Ty, které používali už i naši rodiče a prarodiče. Ony plastové čtverečky či obdélníčky, respektive krabičky, díky kterým jsme svítili či uváděli v chod domácí přístroje už i v dávno uplynulém dětství. Tyto dodnes slouží v mnoha domácnostech. A v nejedné kazí dojem.

Když pak má člověk vyvinuté estetické cítění, působí na něj tyto archaické prvky doslova jako pověstná pěst na oko. Jako kdyby byla dejme tomu Mona Lisa zamračená, jako kdyby byly van Goghovy slavné Slunečnice zvadlé nebo kdyby místo nich dotyčný umělec namaloval kopřivy.
A proto ten, kdo má vkus, neustrne u starých vypínačů a zásuvek s tím, že je přece nevyhodí, když ještě prokazují své služby, a vsadí raději na https://www.lightpark.cz/vypinace-a-zasuvky-schneider-asfora/.

zelená zásuvka

Což je – nic si nenamlouvejme – přece jenom něco daleko lepšího. Protože třeba takové vypínače z produktové řady Schneider ASFORA jsou více než moderní designovou náhradou, jež se navzdory svým přednostem vyznačuje i příznivou cenou. Čímž se tyto liší od jiných sfér, v nichž bývá to nejlepší zpravidla i nejdražší. Což zde není.
Schneider ASFORA, to je vysoký kvalitativní standard, jehož základní řada má nižší barevnou varietu a varietu strojků, omezující se na barvy polar a marfil. Právě tyto vypínače a zásuvky se vyrábějí ve velkých sériích a jsou tudíž prvotřídní a levné zároveň.

Ovšem dopřát si lze i celou řadu ASFORA, prodávanou jako komplety strojků a rámečků, jež lze rovněž řetězit vedle sebe a vytvářet tak přesně to, co se vám doma hodí a líbí.
A teprve s tímto sortimentem bude váš byt dokonalý do posledních detailů. A proto byste s pořízením si něčeho takového neměli otálet. I když vám vypínače po babičce stále ještě fungují.