Ochutnejte s námi skvělé hubnoucí koktejly!

12. 11. 2021 Od Off

Proteinové koktejly na hubnutí??

Proteinový koktejl na hubnutí vám možná zní jako neuvěřitelné story nebo výjev ze science fiction, ale opak je pravdou. Nejen, že vám tento báječně chutný nápoj napomůže k hubnutí, ale navíc obsahuje ještě řadu důležitých a pro zdraví žádaných vitamínů, minerálů, probiotik ale i trávicích enzymů.

Společnost GOODLY, která tyto nápoje distribuuje, činí tak po doporučení společně s uznávanou lékařkou.

potřeba hubnout

Jídlo v prášku?

Že by přece jen science fiction s amarouny …? Vzpomínáte si na pohádkový seriál, kde se v budoucnosti stravovali díky „amarounům“, jídlu, které určitě nevyvolávalo žádné chuťové nadšení … To ovšem nemůžeme říci o našich proteinových koktejlech, které jsou sice v prášku, ale po jeho přípravě váš nosík zachytí úžasnou vůni čerstvého ovoce (to podle toho, jaký druh nápoje si zvolíte), jehož pravé kousky objevíte i v nápoji.

Pro použití proteinových nápojů svědčí hned tři důvody:

Tak za prvé – jsou zdravé a dodávají vašemu organismu nezbytné vitamíny. Minerály a spoustu dalších výživových látek.

Za druhé – jsou velmi chutné a dokážou vás zasytit na dobu tří až čtyř hodin, takže nevymetáte po jejich vypití lednici a netláskáte se zbytečnostmi.

váhový úbytek

A za třetí – jejich příprava je velmi jednoduchá a zvládne ji i malé dítě. Koktejl nasypete do šejkru s odměřenou neperlivou vodou, protřepete, necháte chvilku odstát a už můžete vesele popíjet. A vaše jídlo je zpravidla do dvou minut přichystané a už se můžete těšit na dobrotu pro váš mlsný jazýček.

Pro běžné použití i pro sportovce!

Nutriční koktejly můžete zařadit mezi svá běžná jídla do denního jídelníčku a ozvláštnit ho tak. Nejen, že v jednom koktejlu dáte tělu vše, co potřebuje, váš organismus pozná, že je nutričně vyvážený a nebude si pro energii „sahat“ do svalové hmoty, ale do vlastní tukové tkáně. Tím dochází k hubnutí.

Proteinové nápoje se doporučují i sportovcům, kdy dát si ho po tréninku, je výtečným řešením, jak dodat tělu právě v tuto chvíli vše, co ono samo potřebuje. Neboť je tréninkem vyhladovělé a vy mu jeho hladinku chutí a potřeb proteinovým vyváženým nápojem ihned skvěle doplníte!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup