Instalatéři

7. 12. 2021 Od Off

Hledáte šikovného, levného a zručného instalatéra, který je tu pro Vás nonstop? Tak to jste na správné adrese! V dnešní době jsou všichni spíše vzdělaní a sehnat zručného instalatéra je celkem složité. My jsme tu pro Vás a jsme tu pro Vás nonstop! Naštěstí my jsme poctiví a zákazník je vždy na prvním místě. Nabízíme Vám odborné instalatérské práce – navíc za rozumné ceny. Provádíme veškeré instalatérské práce co se týče montáž, oprav i rekonstrukce. Další naší profesí je plynařina a drobné instalatérské opravy v domácnosti, rozsáhlé montáže a opravy.

potrubí

CO PROVÁDÍME

  • Široký výběr instalatérských prací
  • Montáže (od praček až po sprchové kouty)
  • Opravy ( rozvody – bojlery)
  • Ruční měření vodovodních potrubí 0,5 – 0,1 %
  • Plynařské práce

Naše specializace nabízíme za kvalitní služby a nízké ceny. Provádíme okamžité havarijní servis, práci řešíme nejen na objednávku, ale i jako pohotovost. Ke každému zákazníkovi přistupujeme s úctou, kvalifikací a přátelským chováním. Pokud Vás potrápila situace, ve které jste velmi nesví a nebo jste plánovali menší práce instalatérství. Neváhejte a svěřte nám váš dům do našich odborných rukou. Máme velmi znalostí, naše profese obnáší spousty sil, dovednosti, profesionalitě a samozřejmě i dovednostmi a kvalitním vybavením.

instalatér

Stačí pouhý jeden telefonát a potěšení bude na naší straně. Rychle vše za Vás vyřídíme, vždy pracujeme nejspolehlivěji a nejpečlivěji, tak jak to má být – to je pouze jen pár našich dovedností, umíme toho mnohem víc. Jsme k dispozici čtyřiadvacet hodin denně, tak se nemusíte bát, že se nám nedovoláte. Havarijní situace se nestávají na povel a není nic horšího než když vám v noci praskne vodovodní trubka a vy nemáte ani ponětí kde zrovna teď máte hledat pomoc.

Tak neváhejte, prohlédněte si naše webové stránky a zjistěte o nás více! Nejsme jen instalatéři, ale zabýváme se i jinými obory a to například oprava kanalizace, topenářství či čištění kanalizací! Budeme se těšit na jakoukoliv spolupráci s vámi, protože váš problém je naše starost!