Chipsy nemusí být kalorická bomba

9. 2. 2022 Od Off

Není na světě žádného člověka, který by někdy nedostal chuť na chipsy. Všichni víme, jak je to nezdravé, ale když nás přepadne chuť, nelze ji odolat. Bavíme se samozřejmě o klasických solených, smažených mastných bramborových chipsech, která se dělají s nejrůznějšími příchutěmi a které na nás přímo volají z regálů v obchodech.

chipsy

Víte ale, že existuje i zdravá varianta chipsů, kterou si můžete dát bez výčitek svědomí a nemusíte se s nimi skrývat? Chipsy, jakožto sušené plátky se dají vyrobit i ze zeleniny a ovoce. O tom, že tohle mlsání je jednoznačně zdravější asi nikdo nepochybuje. Navíc můžete využít ovocných chipsů, když vás přepadne chuť na sladké. Žádné průmyslově vyráběné sladkosti, ale chipsy z ovoce nebo zeleniny. Už naše babičky a prababičky dělaly z jablek či hrušek křížaly, což nebylo nic jiného než nasušené plátky ovoce, které vydržely déle než čerstvé ovoce, takže se konzumovaly v zimě a nahrazovaly dětem bonbony.

Všichni máme své slabosti, kterým neumíme a vlastně ani nechceme odolávat. Pokud je tou vaší slabostí občasná chuť na sladké, zkuste místo po čokoládě, sáhnout po ovocných nebo po zeleninových chipsech. Chipsy Vesela-veverka.cz jsou prima možností, jak si udělat zásobu až přijde ta chvíle, kdy se budete chtít vrhnout do spíže a hledat cokoliv sladkého. Mít v kapse pytlík s oříšky, či ovocnými chipsy se určitě vyplatí i na výletech. Odrazí náhlý hlad.

chipsy

Nebraňte se zuby nehty pokud vás občas přepadne chuť na sladké, mějte v zásobě pár ovocných nebo zeleninových chipsů a mlsněte si zdravě. Samozřejmě o každém jídle a pochutinách platí, že nic se nemá přehánět a všeho s mírou, takže ani oříšky se neládujte na kila, ale hrst ořechů a sušeného ovoce denně, je ideální kombinace pro ukojení chutí na sladké, pohlazení bříška a dodání úsměvu na vaši tváři. A úsměv, ten každému sluší.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup