Naplánujte si rodinnou dovolenou do detailů

3. 4. 2017 Od Off

městečko u moře, přístav

Léto se blíží nezadržitelnou rychlostí, proto je na čase, abyste začali plánovat detaily ohledně vaší dovolené. Chtěli byste se letos vydat za hranice Česka? Láká vás moře, sluníčko, krásné pláže, typické přímořské pochoutky a uvolněná atmosféra? Vašim požadavkům bude zcela dokonale vyhovovat právě Chorvatsko, což je bezesporu překrásná země, která má turistům rozhodně co nabídnout.

Chorvatsko – ano nebo ne?

Proč právě Chorvatsko? Je to země plná přírodních krás, nemluvíme pouze o průzračně čistém moři, které je největším lákadlem, ale také samozřejmě o božské přírodě, která vybízí k výletům. Během léta tu na vás čeká úžasné počasí, které si budete užívat plnými doušky. O přátelské atmosféře, výborné gastronomii a přátelských lidech na každém kroku není ani potřeba se zmiňovat.
Největší výhodou tohoto přímořského státu je zejména jeho dokonalá poloha, tedy alespoň co se týče českých turistů. Za pár hodin v autě nebo autobuse jste v cílové destinaci. Musí vám být tedy jasné, že vám to ušetří hromadu času, ale pochopitelně také peněz. Letecká přeprava je totiž podstatně nákladnější, obzvláště pokud cestujete ve více lidech. Popřemýšlejte proto spíše nad alternativou, kterou je jízda autobusem. Možná vás děsí představa tak daleké cesty, kterou byste měli strávit v sedě, ve starém, nepohodlném autobuse. Věřte ale, že v dnešní době jsou tyto dopravní prostředky dokonale uzpůsobené i na dlouhé cesty. Těšit se můžete na pořádný prostor pro nohy, na komfortní sedačky, LCD monitory nebo třeba Wi-Fi na palubě. Všechno to jsou věci, které vám zpříjemní jízdu – cestování do Chorvatska vám nyní tedy nic nebrání.

mořská hvězdice, šedé pozadí

Proč se rozhodnout pro autobus?
– Rychlá a bezstarostná cesta
– Bez nutnosti řešit mýtné, dálniční známky a orientovat se v mapě
– Cenově dostupná varianta
– Vhodné pro rodiny s dětmi, skupiny přátel i pro páry