Ekologické a moderní řešení propagace vaší firmy – tašky s potiskem

27. 12. 2021 Od Off

Jednorázové tašky a nevzhledné igelitové sáčky jsou na ústupu. Nejsou hezké, nejsou ekologické a i vzhledem k tomu, že je zákazníci už nedostávají zdarma k nákupu, postupně mizí z našich rukou a ulic. Je proto nejvhodnější čas využít tohoto trendu a nechat logo vaší firmy být vidět.

Nákupní taška z netkané textilie Promodarky je sama o sobě vhodnou plochou pro reklamní potisk. Je dostatečně velká, je dobře na očích nejen toho, kdo ji používá, ale i všech ostatních, které její nositel s nákupem nebo prostě zavazadlem potká. Při každodenním cestování, v dopravních prostředcích, v obchodech či jen tak na ulici vidíme denně hodně tašek s potiskem. A je velká šance, že tak vaši firmu zaznamenají denně desítky i stovky lidí.

nákupní tašky

Pokud uvažujete, že se této šance chopíte a zavítáte na stránky s taškami vhodnými pro potisk na našem webu, zjistíte, že nabízejí mnoho různých typů a druhů nákupních tašek. Jsou z netkané textilie, lehké, snadno přenosné. Ať už hledáte design, oblíbenou barvu ladící či kontrastující s vaším logem, praktické skládání či všechno dohromady, stačí si vybrat.

Po rozkliknutí si vyberete z nabízených barev a uvedete počet kusů a pak doplníte informace o potisku. Obrázek stačí přiložit, ale pokud budete potřebovat, rádi vám pomůžeme s optimálním výběrem. A proč si nevybrat rovnou více typů pro různé příležitosti, nebo barev pro širší výběr vašich zákazníků či zaměstnanců? Jen do toho. Vaši zákazníci to ocení a vám se rozšíří možnosti, kdy bude vaše logo nošeno, zpozorováno a čteno.

taška recyklace

Možná si vás lidé najdou hned, na mobilních zařízeních. Logo by mělo být výrazné, dobré čitelné a viditelné, výstižné a případně vtipné, aby zaujalo. O zbytek se už postarají vaše tašky, které rozdáte nebo prodáte svým zákazníkům, samy. Pokud tedy zvažujete potisk, zvolte tašku. Je velká, dobře viditelná a díky své praktičnosti i dennodenně a celoročně používaná.