Dokonale čistá bazénová voda za každých okolností

20. 12. 2018 Od Off

Rozhodli jste se pořídit si své vlastní koupání na zahradu a teď hledáte spolehlivého dodavatele kvalitních a spolehlivých přípravků bazénové chemie, u kterého byste pořídili opravdu všechno, co je potřeba, který Vám poradí s výběrem a hlavně Vám doručí všechno zboží až k Vám domů a ještě ke všemu za příznivých cenových podmínek? Tak to už dál hledat nemusíte, my pro Vás máme připraveno naprosto všechno a to nejen po dobu koupací sezóny, ale po celý rok a ještě ke všemu od nejlepších výrobců na našem i zahraničním trhu.

voda v bazénu

Dobře víme, že bazén a hlavně bazénová voda vyžadují pravidelnou údržbu, aby Vám mohli dobře sloužit. O celé bazénové zařízení je potřeba se dobře starat, ale samozřejmě bazénová voda je pro Vás prioritou. Nejdůležitější je zajišťovat, aby bazénová voda obsahovala neustále dostatečnou koncentraci aktivního chloru, což Vám pomohou zajistit chlorové tablety. Jde o jednosložkové tablety, které zaručí, že voda ve Vašem bazénu bude dokonale čistá a zbavená všech mikrobů a bakterií, které by mohly způsobovat problémy jako je například vznik řas.

potápění

Chlorové tablety ovšem nemusí být pouze jednosložkové, v naší široké nabídce najdete také přípravky Triplex a multifunkční přípravek 5v1, které už obsahují více složek a mohou Vám pomoci v péči o Váš bazén a nahradit tak další přípravky, které jsou potřeba k údržbě bazénové vody. Jistě víte, že pro dokonalou čistotu bazénové vody je rozhodující také hodnota PH vody, kterou je potřeba udržovat, dále tvrdost vody, kterou je bazén napuštěn, v případě tvrdé vody je potřeba využívat změkčovač vody a také je nutné odstraňovat mechanické nečistoty, které Vám pomůže vyvločkovat vločkovač.

Buď si můžete pořídit jen chlorové tablety a k nim další přípravky pro úpravu bazénové vody, nebo můžete vyzkoušet multifunkční přípravek 5v1, který je obsahuje všechny najednou.