Americká hypotéka je tady pro každého, kdo ji potřebuje

10. 12. 2017 Od Off

Americká nebankovní hypotéka je přesně tím pravým finančním produktem, který vám spolehlivě pomůže ve chvíli, kdy se vám nedostávají peníze na něco, po čem toužíte, na něco, co potřebujete anebo na něco, bez čeho se v žádném případě neobejdete.

peníze v kapse

Je zde jen jedna důležitá podmínka, kterou musíte splnit proto, abyste si ji mohli sjednat. Za takovou půjčku se musíte zaručit nějakou svou nemovitostí. Záleží jen na vás, jaká nemovitost to bude, ale je důležité při jejím výběru myslet na to, že výše půjčky může dosáhnout až sedmdesáti procent odhadní ceny nemovitosti, takže pokud máte nějaké opravdu veliké přání, měli byste tomu zvolit adekvátně velkou nemovitost a naopak – pokud jde jen o něco malého, postačí vám malá garáž do zástavy.

A je zde i jedno možné řešení pro případ, že vy sami podobnou nemovitost nevlastníte. Pokud máte dobré přátele či někoho z rodiny, kdo dům, garáž či chatu vlastní, klidně se za vás mohou zaručit i oni. Záleží jen na tom, jak se dohodnete.
A pokud splníte tuto podmínku, tak už vám nestojí žádné překážky v cestě za splněním vašeho přání. Americkou nebankovní hypotéku můžete u nebankovní společnosti získat za obdobně výhodných podmínek jako v bance čili čeká na vás poměrně nízký úrok a dlouhá doba splatnosti, což je velmi výhodné.

papírové peníze

A především, velikou výhodou americké hypotéky je hlavně to, že se jedná o bezúčelovou půjčku, což znamená, že získané peníze můžete použít opravdu na cokoli a nikomu nebudete muset dokládat, co jste si za ně pořídili. Můžete je utratit za parádní dovolenou, za rekonstrukci vaší kuchyně anebo za rychlou motorku stejně tak dobře jako s nimi můžete splatit své dřívější dluhy anebo se vyplatit z exekuce. To už je jen a jen na vás, co s nimi uděláte. Důležité však je, že v nebankovní společnosti jsou vám dveře otevřené, a tak svou půjčku můžete rychle a pohodlně získat i vy.