Udělejte si v autě pořádek

21. 1. 2020 Od Off

Šikovnost úložných prostorů je jednou z těch vlastností vozu, které obvykle zjistíme dlouho poté, co auto vlastníme. Nedokonalosti však lze opravit. Výrobci četných autodoplňků vás můžou zachránit.
interiér auta

Věnujte pozornost tomu, kam věci ukládáte

Je třeba si uvědomit, že ne všechny položky, které přepravujeme v autě, lze přepravovat kdekoli. Moderní zařízení s bateriemi by neměla být za čelním sklem, kde bude sluneční záření silné.
Je také třeba si uvědomit, že stále více zařízení je vybaveno bateriemi. Dokonce i ohřívače tabáku – například IQOS, které uvedl Philip Morris – mají baterii. Je zásadní pro klíčový proces, ve kterém se tabák zahřívá. Elektronika nemá ráda nejen nadměrné slunce, ale také vlhkost a chlad. Pokud tedy chcete nechat vybavení a pomůcky v autě, ujistěte se, že jsou chráněny před velmi nízkými teplotami.

Chybějící prostor? Nebo možná nový organizér?

Jedním z řešení, které můžeme dosáhnout, je další organizátor, který můžete namontovat ze strany řidiče, nebo spolujezdce. Mnoho modelů dostupných na trhu má přihrádky na mince a předměty každodenní potřeby. Odkládací přihrádka je také vybavena držákem na šálky – tento typ řešení se nenachází ve všech autech. Univerzální držáky nápojů jsou zcela samostatnou kategorií produktů široce nabízených na trhu.
držák nápoje v autě

Deštník nebo boty?

Existuje více řešení, díky nimž bude auto praktičtější. Jedním z nich je držák deštníku, který lze trvale připevnit téměř ke každému vozu. Můžete také sáhnout po trochu extravagantnějším řešení a koupit si luxusní deštník s baterkou a krytem. Ve výchozím nastavení je toto příslušenství určeno pro luxusní limuzíny, ale to neznamená, že nebudou fungovat v jiných automobilech.
Další úložiště obuvi se snadno instaluje pomocí jednoduchých komerčně dostupných organizátorů, které lze namontovat do automobilu pomocí oboustranné pásky. Takové oddělené místo, např. v kufru nebo za sedadlem spolujezdce, bude mnohem účinnější než hledání obuvi, která během zatáčení spadla někam do rohů.

Udělejte revoluci v kufru

Na trhu existují také řešení pro zavazadla. Můžete si koupit speciální úložné prostory, které umístíte pod podlahu zavazadlového prostoru. Můžete si také koupit přenosné trezory, kde je mnohem bezpečnější přepravovat peníze, cennosti nebo například elektronikou.