Rychlý úklid hraček

16. 4. 2022 Od Off

Řešíte stále dokolečka s dětmi, že si neuklízí hračky, stále přeskakujete v pokoji přes kostky, autíčka, lego a hračky všeobecně? Tvrdí vám děti, že je hračky nemají kam uklízet, že mají málo úložných prostorů apod? Máte pro vás jedno z možných řešení této situace, a to: plastové bedny.

Ano, plastové bedny nejsou primárně určeny pro hračky vašich dětí, používají se na přepravu zboží, které je chráněno nejen před prachem. Plastové bedny mají široké použití ve skladech, kde se skladují drobné součástky, často se používají plastové bedny při montáži na pásových dopravnících, kdy každý pracovník montáže musí mít dané součástky stále v dostatečné zásobě při ruce. V plastových bednách se přepravují i potraviny, jsou nezbytné pro zemědělce při přepravě ovoce a zeleniny.

plastová bedna

Plastové bedny mají vysokou nosnost a jsou stohovatelné.

Ale vraťme se k vám do bytu. Stohovatelnost plastových beden je výbornou vlastností, protože v bytě mohou ušetřit spoustu místa.

Plastové bedny mohou být i s víkem, což oceníme, pokud budete do plastové bedny uklízet drobné kostky, tak se kostičky z bedny nevysypou.

Plastové bedny https://www.schoellerallibert.com/cz/novinky/produkty/plastov-bedny-s-vikem/ oceníte i v případě, že se budete stěhovat. Zabalit do plastové bedny např. talíře a hrnky, zkrátka věci, které jsou křehké, tak v papírové krabici může snadno dojít k rozbit krabice a tím i nádobí, což se v bytelné plastové bedně s víkem nemůže stát.

plastové bedny

Mátě v bytě nejrůznější zbytečnosti, které chcete uskladnit ve sklepě, ale máte strach, aby se neponičily, aby se na ně neprášilo a aby na ně nešla vlhkost? Máte hromadu knih nebo skripta, kterých se ještě nechcete zbavovat, a rádi byste je uskladnili na půdě nebo ve sklepě? Papírové krabice jsou absolutně nevhodné, ale plastové bedny s víkem budou dokonalou ochranou.