Poslech hudby bez internetu

1. 8. 2021 Od Off


Nic nemožného

Hudba nás umí nabít energií a potěšit, i když se zrovna necítím nejlíp. V historii mezi první zařízení, díky kterému si mohli tu samou skladbu vychutnávat lidé doma byl gramofon. Jeho ručička totiž pečlivě zaznamenává povrch gramofonové desky. Samozřejmě technika se posunula dál a lidé chtějí zároveň mít možnost poslouchat i mimo domov, když třeba cestují, nebo chodí po venku. K tomu byl vynalezen přenosný přehrávač, do kterého jsme dali třeba kazetu, nasadili jsme si sluchátka a mohli zvesela poslouchat.

hudba a zpěv

Problém byl v jeho větší velikosti a zároveň na kazetě či CD disku je neměnný počet písniček. Proto velkou oblibu dostali MP3 přehrávače, do kterých jsme mohli nahrávat a v nich skladby mazat dle svých představ, díky SD kartě, jenž má slušnou kapacitu. Ty už se dnes tolik nevidí, protože tohle zařízení a řadu dalších nahradili mobilní telefony, kde máme všechno pohromadě a můžeme s ním chodit, kam budeme chtít.

Stažení zdarma

Když máme dostatek dat, nebo jsme doma, tak můžeme zvesela poslouchat přes internet. Ovšem venku je pohodlnější, když jej vůbec nepotřebujeme, takže se vyplatí mít písničky stažené. Můžeme například najet na YouTube a vybrat si své oblíbené písničky. Možná se nyní ptáte, jak je dostat do mobilu, když nám to základní účet na YouTube neumožňuje.

hráč na koncertě

Je to snadné, protože si, stačí zkopírovat adresu písničky a vložit ji do YouTube,download MP3. Po stažení nemusíme nic řešit, protože mobilní telefon rozezná, že šéf jedná o formát, který patří do hudby, takže přes ní si písničku rovnou můžeme otevřít a kdekoliv poslouchat, protože je uložená v zařízení a nebude nás otravovat nějaká připojení na internet a podobně. Takto máme vše hezky po ruce, takže rozhodně není problém mít spoustu skladeb v mobilu. Přes tento web se dá také stahovat celá řada souborů z internetu, což se někdy rozhodně hodí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup