Nakupujeme pro přítelkyni dárky k narozeninám

26. 12. 2022 Od Off

Také milujete oslavy narozenin? Lidé se při nich více uvolní a mohou lépe relaxovat, pochutnávají si na různých dobrotách, ale hlavně jsou v kontaktu se svými přáteli. Narozeninovým oslavám však předchází pořízení dárků oslavenci či oslavenkyni a to někdy bývá poměrně obtížný manévr. Ne vždy se totiž daří darovat to, co vykouzlí spontánní úsměv na rtu, a ze slavnostního okamžiku pak bývají v rozpacích vlastně všichni.

žena na nákupech

Předejít tomuto „faux pas“ lze poměrně snadno. Stačí nenápadně zjistit, po čem dotyčná osoba touží, a pokud se jedná o oděvy či obuv, zde je také důležitý co nejpřesnější odhad velikosti.

Oblečení a boty dnes můžeme nakupovat na Internetu a my bychom vám rádi doporučili prodejce, jehož název jste již možná někde zaslechli – About You. A proč zrovna tento obchod a ne jiný? Máme k tomu zejména dva důvody:

žena při sportu

Za dopravu nezaplatíte ani korunu – zaměříte-li se na vyhledávání e-shopů s textilem, resp. s oděvy, zjistíte, že valná většina nabízí dopravu zdarma pouze za určitých podmínek, většinou za nákupy od určité výše útraty. Některé obchody dokonce slevu na dopravu nenabízí vůbec. V dnešní době představuje tato položka poměrně vysokou částku, ale nejhorší na tom je to, že dopravu hradíte i tehdy, potřebujete-li zboží vrátit nebo vyměnit za jinou velikost. Když se vám stane, že dvakrát měníte velikost, než vám oděv skutečně padne, zaplatíte na dopravném více, než tři stovky, a to je mnohdy cena krásné dámské mikiny nebo sportovních kalhot či vycházkových bot. Možná vás napadne, že doprava zdarma je vyvážena vyšší prodejní marží, ale ta není natolik vysoká, aby to ovlivnilo konkurenceschopnost na trhu.

Slevové kupónyAbout You sleva 50 je velmi příjemný bonus, který si můžete dopřát pro jakékoli zboží. Slevy na produkty bývají pro mnohé z nás lákavé a při troše jednoduché aritmetiky si snadno zjistíte, kolik ušetříte v porovnání s jinými obchody.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup