Každá příležitost si žádá jinou výbavu

25. 10. 2017 Od Off

Přestože jsou všechny ty dokonalé dámské kabelky tak ženské, elegantní a zkrátka obecně velmi líbivé, tak mají také nějaké své mouchy. Hlavně jsou nepohodlné, nezdravé a nepraktické. A i když by někdo chtěl těmto argumentům oponovat s tím, že kabelky existují v nepřeberném množství tvarů, velikostí a dalších variací, tak přece http://www.rozhlas.cz/cesky/puvoduslovi/_zprava/a-prece-se-toci–1459159″> jen tyto společenské kousky těžko obstojí ve srovnání s mnohem praktičtějšími zdravějšími zavazadly jako jsou například batohy.

batůžek

Jistě, batoh již tak elegantní není a rozhodně se nehodí na různé společenské události jako jsou večírky, návštěvy divadla anebo plesy. Ovšem stejně tak chodit s kabelkou na výlet někam do přírody, na túru či na nákupy do města už je také trochu přes čáru, i když se najdou ženy, které to tak dělají.

I ta nejlepší kabelka se totiž musí nosit buď v ruce anebo na jednom rameni, což v případě, že ji naplníte nákupem anebo jiným těžkým obsahem vede jen k tomu, že si deformujete postavu, jednostranně zatěžujete svou páteř a vůbec se zbytečně dřete.Kdybyste stejný nákup vložila do batohu, který vám rovnoměrně zatíží záda a obě ramena, tak si výrazně ulehčíte a prospějete tak i svému zdraví.

růžový batoh

Tím spíše, pokud se s podobnou zátěží vydáte někam na výlet po nerovném povrchu, kde se budete brouzdat trávou anebo překračovat větve a kameny v lese. No a uznejte, mít při takové činnosti přes rameno hozenou kabelku působí také poměrně směšně a neprakticky, takže pokud nechcete být svému okolí pro smích, tak si do své výbavy pořiďte také jeden z elegantních a praktických batohů , který v průběhu roku jistě mnohokrát využijete.